Ove srijede, dvobojima u skupinama E i F okončana je prva faza natjecanja na Euru. Mađari su bili nadomak senzacije, no Goretzka je uspio u 86. minuti spasiti Njemačku velike blamaže, pogodivši za konačnih 2:2. Istim rezultatom završio je i u Budimpešti okršaj europskih i svjetskih prvaka, Portugala i Francuske

PORTUGAL: Rui Patrício, Pepe, Guerreiro, Semedo, Rúben Dias, Moutinho, Danilo Pereira, Renato Sanches, Bernardo Silva, Ronaldo, Diogo Jota

FRANCUSKA: Lloris, Varane, Kimpembe, Hernández, Koundé, Pogba, Kanté, Tolisso, Benzema, Griezmann, Mbappé

• +13
Portugal - Francuska (EURO 2020) Izvor: EPA / Autor: HUGO DELGADO

Njemačka - Mađarska 2:2

NJEMAČKA: Neuer, Hummels, Rüdiger, Ginter, Gosens, Kroos, Gündoğan, Kimmich, Havertz, Gnabry, Sané

MAĐARSKA: Gulácsi, Fiola, Négo, Botka, Orban, Att. Szalai, Kleinheisler, Sallai, Nagy, Schäfer, Ád. Szalai

• +16
Njemačka - Mađarska (EURO 2020) Izvor: EPA / Autor: Matthias Hangst / POOL
  • 90'

90'

Kraj je i u Budimpešti
  • 90'

90'

Napeto je u Budimpešti, provjerava se jedan start nakon kojeg je Coman ostao na travnjaku, ali penal ipak nije dosuđen
  • 90'

90'

Kraj je utakmice u Münchenu; Njemačka se spasila; Mađarska je ispala
  • 84'

84'

GOOOL! Goretzka je pogodio za izjednačenje u utakmici Njemačka - Mađarska
  • 72'

72'

Razbuktala se igra u Budimpešti, redaju se prilike, ali puno više pred golom Portugala
  • 68'

68'

GOOOL! Schäfer sada opet dovodi Mađarsku u vodstvo
  • 67'

67'

Rui Patrício u jednoj minuti dva puta spašava Portugal; prvo je jedva zaustavio udarac Pogbe, a odmah potom i Griezmanna
  • 66'

66'

GOOOOL! Havertz vraća Njemačku u igru;
  • 60'

60'

GOOOL! Ronaldo je zabio; 2:2 je trenutni rezultat a Ronaldov peti gol na ovom Euru