POGLEDAJTE POGODAK

Olić rekao 'hvala lijepa' i postao junak Wolfsburga!

04.12.2013 u 22:43

Nogometaši Wolfsburga teškom su mukom izborili plasman u četvrtfinale DFB-Pokala i to zaslugom "džokera" s klupe, hrvatskog reprezentativca Ivice Olića...

U osmini finala protiv drugoligaša Ingolstadta "vukovi" su slavili 2-1 golom Olića iz 89. minute.

Iskoristio je Olić pogrešku Ingolstadtovog vratara Özcana koji nije uspio ukrotiti snažni udarac Ivana Perišića, te je loptu poslao u mrežu. Bio mu je to sedmi ovosezonski gol za Wolfsburg i prvi u DFB-Pokalu. Šest prethodnih je zabio u Bundesligi.

Olić je inače u igru ušao u 61. minuti, a Perišić, koji se vodi kao asistent kod pobjedničkog pogotka, početkom drugog poluvremena.

Ingolstadt je vodio još od 17. minute i gola Francisca Da Silve Caiubyja, a na 1-1 na Volkswagen-Areni je izjednačio Naldo u 67. minuti.