psk_2

prvenstvo iz snova

'Olmić' novim golom ostao u igri za najboljeg strijelca Eura, može ga ugroziti samo...

• Janko Badrić
  • Zadnja izmjena 10.07.2024 09:21
  • Objavljeno 10.07.2024 u 09:21

Španjolski nogometaš Dani Olmo postigao je pogodak protiv Francuske u polufinalu Eura u Njemačkoj, čime se izjednačio na vrhu ljestvice strijelaca s tri gola.

Dani Olmo postigao je golove u osmini finala, četvrtfinalu, i sada u polufinalu EURO-a u Njemačkoj. U pobjedi protiv Gruzije sa 4-1 u osmini finala, bivši igrač zagrebačkog Dinama zabio je posljednji pogodak na utakmici u 83. minuti. Protiv Njemačke u četvrtfinalu postigao je gol za vodstvo 1-0 u 51. minuti, dok je protiv Francuske u polufinalu zabio u 25. minuti, donijevši Španjolskoj vodstvo 2-1.

Olmo se izjednačio na vrhu ljestvice strijelaca ovog EURO-a s tri gola, zajedno s Gruzijcem Georgesom Mikautadzeom, Nijemcem Jamalom Musialom, Nizozemcem Codyjem Gakpom i Slovakom Ivanom Schranzom.