Francuska je prvo povela golom Kolo Muanija u 9. minuti, ali Španjolska je režirala preokret preko Yamala (21') i Olma (25'). U drugom poluvremenu Tricolori su par puta zaprijetili ali nisu zatresli mrežu i rezultat je ostao 1:0. Furija je osigurala finale Europskog prvenstva

ŠPANJOLSKA: Simon - J. Navas, Nacho, Laporte, Cucurella - Olmo, Rodri, F. Ruiz - Yamal, Morata, Williams

FRANCUSKA: Maignan - Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez - Kante, Tchouameni, Rabiot - Dembele, Kolo Muani, Mbappe

• +27
Španjolska - Francuska, Euro (9.7.2024.) Izvor: EPA / Autor: CLEMENS BILAN
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 89'

89'

Camavinga je dobio žuti karton

• 86'

86'

Nova šansa za Francusku! Barcola je proigrao Mbappea koji se sjurio u šesnaesterac, ali pucao je preko gola

• 81'

81'

Uff, ovo je bilo blizu! Yamal je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala preko gola

• 79'

79'

Giroud je ušao umjesto Dembelea

• 76'

76'

Prijeti Francuska! Hernandez je potegnuo s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan

• 71'

71'

Francuska pokazuje malo više inicijative, ali pao je ritam igre u drugom poluvremenu