Šibenik je rano poveo golom Santinija u trećoj minuti, ali Osijek je režirao preokret golovima Jakupovića (45'), Jelenića (61') i Solde (81') za konačnih 3:1

ŠIBENIK: Đaković - Punčec, Morrison, Žuta - Gržan, Roca, Prekodravac, Kolega - Majić - Božić, Santini

OSIJEK: Malenica - Hasić, Tuia, Jelenić, Jurišić - Soldo, Dantas - Omerović, Jugović, Hernâni - Jakupović

• +27
NK Šibenik - NK Osijek (19.10.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade

• 88'

88'

Dvostruka promjena kod Osijeka, iz igre izlaze strijelci Soldo i Jakupović, a ulaze Lima i Ademi

• 81'

81'

GOOOOL!! Osijek je zabio novi pogodak! Jugović je ubačajem uposlio Soldu koji je majstorski zabio za 3:1!

• 74'

74'

Jakupović je pucao s nekih 20 metara i lopta je otišla malo pored gola

• 70'

70'

Smirio se malo ritam utakmice zadnjih par minuta i gledamo borbu na sredini terena

• 64'

64'

Pušić je zamijenio Hernanija.

• 62'

62'

GOOOOOL!! Osijek je poveo protiv Šibeika! Jelenić je dočekao loptu na drugoj stativi nakon ubačaj iz kornera i zabio je za 2:1