0:0 U GRADSKOM VRTU

Osijek nakon remija sa Zadrom i dalje posljednji

05.10.2013 u 17:35

U utakmici 12. kola MAXtv Prve lige u Osijeku su nogometaši Osijeka i Zadra odigrali bez zgoditaka 0:0, pa su Osječani i dalje posljednji na ljestvici

Nogometaši Osijeka nisu uspjeli maknuti se sa začelja prvenstvene ljestvice nakon što su u 12. kolu MAXtv Prve lige odigrali bez golova sa Zadrom. U ne baš previše atraktivnoj utakmici vidjeli smo prilike na obje strane, no ovog puta strijelci nisu bili raspoloženi.

Dodajmo kako je u 89. minuti sudac utakmice Vučkov nakon jednog duela svirao jedanaesterac za goste iz Zadra, no nakon par sekundi je ispravo svoju odluku, što se ispostavilo da je i pravedna jer prekršaja nije bilo. Valja napomenuti kako su domaćini od 54. minute igrali s igračem manje nakon što je Šimunec dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.