U 35. kolu MAXtv Prve lige derbi Osijeka i Dinama završio je pobjedom 'modrih' 1:0. Gosti su dominirali, imali više prilika, ali napadači danas nisu bili u formi. 'Spasio' ih je stoper Sigali. Dinamu je ovom pobjedom zadržao 'pritisak' na vodeću Rijeku...

OSIJEK: Malenica - Grgić, Barać, Škorić, Barišić - Lukić, Mioč, Knežević, Lopa - Ejupi, Boban

DINAMO: Livaković - Stojanović, Sigali, Lešković, Pivarić - Moro, Antolić; Olmo, Sammir, Soudani - Hodžić

• 90'

90'

Kraj utakmice! Dinamo je u gostima kod Osijeka pobijedio 1:0 golom Sigalija. Sad dva boda zaostaje za vodećom Rijekom koja od 19 sati na svojoj Rujevici igra s Cibalijom
  • 90'

90'

Pucao je Barać, inače ima snažan šut lijevom nogom... No, lopta je zapela u bloku Dinamove obrane
  • 90'

90'

Slobodan udarac za Osijek s nekih 25 metara, malo iskosa s desne strane
  • 84'

84'

Nove zamjene - kod Dinama izlazi kapetan Antolić, a ulazi Machado. Kod Osijeka izlazi Mioč, a ulazi Šimunec
  • 80'

80'

Ponovno sjajni Malenica spašava svoj gol. I to s dvije čudesne intervencije! Prvo je zaustavio Soudanijev udarac, a odmah potom i pokušaj Gojaka! Suigrači mu za ovo mogu podići spomenik..
  • 74'

74'

Dvostruka izmjena u momčadi Osijeka. Izašli su Boban i Knežević, u igri su Matas i Vojnović
  • 68'

68'

Kakvu je priliku sad propustio Osijek! Ejupi je ostao sam 'kao duh' na nekih osam, devet metara ispred Livakovića. Pucao je glavom, ali neprecizno. I ova lopta odlazi pored gola
  • 64'

64'

Argentinac je zabio nakon velike gužve u šesnaestercu Osijeka. Domaća obrana loše očistila jednu priliku, Gojak je u šesnaesterac vratio visoku, vrlo nezgodnu loptu... Sigaliju je sjajno sjela na lijevu nogu, pucao je izvrsno, neobranjivo za Malenicu