EUROPA LIGA

Pogledajte Livakovićevu obranu penala; UEFA ju je nazvala 'herojskom'

27.09.2024 u 10:23

U 92. minuti utakmice Fenera protiv Union St. Gilloisea dosuđen je jedanaesterac za goste, ali je Livaković obranio pokušaj bivšeg napadača Rijeke, Franje Ivanovića

Fenerbahçe je sinoć u Istanbulu pobijedio Union St. Gilloise u svojoj prvoj ovosezonskoj utakmici u UEFA-inoj Europa ligi. Utakmica je završila 2:1 za domaćina, a jedan od heroja turske momčadi bio je i Dominik Livaković, koji je još jednom pokazao koliko je dobar kada su u pitanju kazneni udarci.

Naime, u 92. minuti  je dosuđen jedanaesterac za goste, ali je Livaković obranio pokušaj bivšeg napadača Rijeke, Franje Ivanovića. Službeni UEFA-in Twitter profil za natjecanje uvrstilo je potez u kratki video s najboljim momentima jučerašnjeg dana, nazvavši Livakovićevu obranu 'herojskom'.