GOL SEZONE

Pogledajte Mkhitaryjanovu majstoriju za spektakularan gol

26.12.2016 u 18:27

Manchester United je u 18. kolu engleskog prvenstva na Old Traffordu svladao 'davljenika' Sunderland 3:1. Bila je to četvrta pobjeda 'crvenih vragova' u nizu, a potez utakmice 'režirali' su asistent Zlatan Ibrahimović i fenomenalni egzekutor Henrik Mkhitatyan...

Dugo je momčad Josea Mourinha lomila 'žilavi' Sunderland. Dapače, gosti su se u prvih 45 minuta sjajno držali, tek su u 39. minuti kapitulirali. Za vodstvo Uniteda zabio je Dany Blind na asistenciju raspoloženog i razigranog Zlatana Ibrahimovića.

I u nastavku se Sunderland sjajno branio, ali i prijetio domaćinima. No, De Gea je bio sjajan na golu 'crvenih vragova', napadačima Sunderlanda skinuo je nekoliko zicera. U samoj završnici utakmice pala su čak četiri gola. Prvo je Ibrahimović zabio na asistenciju PaulaPogbe za 2:0 u 82. minuti, a potom su Ibrahimović i Henrik Mkhitaryan 'izrežirali' najbolju akciju na utakmici, a možda i najbolji gol cijele 2016. godine.

Ubacio je Ibrahimović s desne strane jednu oštru loptu u šesnaesterac Sunderlanda, a Mkhitaryan je u padu, petom, prevario golmana Pickforda i zabio za 3:0! Ovo je definitivno gol koji mora konkurirati za najbolji u protekloj godini!

---by Bayeo
U sudačkoj je nadoknadi Borini samo ublažio poraz Sunderlanda i zabio za konačnih 3:1...