REAL - ESPANYOL 4:1

Pogledajte Modrićeve spektakularne brojke. Navijači: Ovo nije normalno

22.09.2024 u 08:14

Luka Modrić (39) odigrao je još jednu maestralnu utakmicu za Real. Kapetan madridske momčadi blistao je u pobjedi 4:1 protiv Espanyola.

Na travnjaku je Modrić proveo svih 90 minuta i imao najviše dodira s loptom od svih igrača (105). Imao je i najviše dodavanja (85) te najveći postotak točnih dodavanja (97 posto). Imao je i šest ključnih dodavanja, od čega je kreirao dvije velike prilike suigračima.

Nakon utakmice navijači na društvenim mrežama dive se neuništivom kapetanu hrvatske reprezentacije.

'Ovo nije normalno... Da 39-godišnjak odigra dvije utakmice zaredom 90 minuta i ovako sjajan bude', 'Modrić može igrati još pet godina', 'Trebamo slaviti svaku minutu koju ga gledamo', 'Tko je pažljivo gledao utakmicu, vidio je da je Modrić opet bio ključan', 'Nije ni zabio ni asistirao, ali Luka Modrić je uništio suparnika', samo su neki od komentara.

Madridska Marca piše da je Modrić mozak ekipe, da je pokazao uobičajenu preciznost, donio standardnu kvalitetu, da nije gubio lopte i da je u drugom poluvremenu se još više istaknuo.