POTPUNO POLUDIO

Pogledajte što je divljak napravio vlastitom reketu!

21.02.2013 u 16:49

Ernests Gulbis u trećem je setu protiv Tomasa Berdycha razbio reket na način kojeg se ne bi posramio ni Goran Ivanišević

Latvijski 24-godišnji tenisač trenutno je 118. tenisač svijeta i daleko je od svojih najboljih teniskih dana. Ipak, najbolji tenisači svijeta još uvijek ga se pribojavaju jer je u stanju prirediti iznenađenje ako psihički izdrži do kraja meča. Dokazao je to protiv Tomasa Berdycha prošle godine u Wimbledonu, kada je češkog tenisača izbacio nakon tri tie-breaka.

Berdych je ovaj tjedan dobio priliku za osvetu, i uspješno ju je iskoristio. Dobio je Gulbisa teško u tri seta na turniru u Marseilleu, a taj meč ne bi bio pretjerano zanimljiv javnosti da na njemu nije Ernests izgubio živce i priredio pravi show pri rezultatu 4:3 u trećem setu za Berdycha. Nakon jedne pogreške potpuno je uništio svoj reket bacajući ga u pod.

Prizor razvaljenog reketa bio je toliko impresivan da je nasmijao glavnog suca, kao i sekundu ranije ljutitog Gulbisa. Ipak, unatoč svemu, dobro raspoloženi sudac nije propustio kazniti latvijskog tenisača opomenom…