Osijek u 8. kolu SuperSport HNL-a doma na Opus Areni igra protiv Varaždina. Utakmicu možete gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu

OSIJEK: Malenica - Omerović, Tuia, Jelenić, Jurišić - Pušić, Soldo, Dantas - Mikolčić, Jakupović, Matković

VARAŽDIN: Silić - Maglica, Nekić, Ba, Boršić - Marina, Belcar - Mitrovski, Latković, Šego - Dabro

• +54
Osijek - Varaždin (29.9.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 89'

89'

GOOOOL!! Varaždin je smanjio prednost! Mamić zabija i vraća goste u utakmicu

• 83'

83'

Jovanov je ušao umjesto Maglice

• 78'

78'

Osijek kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 67'

67'

Promjene kod Osijeka, izlaze Pušić i Mikolčić, ulaze Jugović i Hernani

• 62'

62'

Pušić je srušen u šesnaestercu Varaždina i VAR je provjeravao mogući penal za Osijek, ali ništa od toga i utakmice će se nastaviti

• 59'

59'

Uff, ovo je bilo blizu! Omerović je potegnuo s distance i lopta je otišla malo preko gola