Slovenija je bila opasnija momčad u prvom poluvremenu stvorili su par velikih prilika, ali nije bilo golova. U nastavku se Srbija probudila, ali nisu realizirali svoje šanse i Kekova momčad je to kaznila u 69. minuti pogotkom Karničnika. Piksijeva ekipa je nastavila napadati i u 96. minuti Jović je zabio za konačnih 1:1

SLOVENIJA: Oblak - Karničnik, Blazič, Bijol, Janža - Stojanović, Gnezda Čerin, Elšnik, Mlakar - Šporar, Šeško

SRBIJA: Rajković - Milenković, Veljković, Pavlović - Živković, Lukić, Ilić, Mladenović - Tadić - Vlahović, Mitrović

• +67
Slovenija - Srbija, Euro (20.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOOOL!! Srbija je izjednačila!! Jović je bio najviši u skoku nakon kornera i majstorski je pogodio za 1:1!
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade
  • 79'

79'

Karničnik je potegnuo s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola
  • 72'

72'

Uff, ovo je mogao biti gol za Srbiju! Mitrović je dočekao ubačaj i s ruba peterca je pogodio stativu!
  • 69'

69'

GOOOOOOL!! Slovenija je povela protiv Srbije! Karničnik je ispratio ubačaj na drugoj stativi i pospremio je loptu u mrežu za 1:0!
  • 64'

64'

Dvostruka zamjena kod Srbije, Luka Jović i Sergej Milinković-Savić umjesto Vlahovića i Saše Lukića
  • 58'

58'

Prijeti Slovenija! Šeško je potegnuo s distance, ali Rajković je sjajnom paradom obranio udarac
  • 54'

54'

Lukić je zaradio žuti karton
  • 51'

51'

Srbi su preuzeli kontrolu nad utakmicom u nastavku! Tadić je sjajnim ubačajem uposlio Mitrovića, koji je glavom pucao malo preko gola