Hrvatska nogometna reprezentacija u Moskvi je poražena u finalu Svjetskog prvenstva od Francuske 4:2

Sastav Hrvatske: Subašić - Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinić - Brozović, Rakitić, Modrić - Perišić, Mandžukić, Rebić

Sastav Francuske: Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez - Kante, Pogba, Matuidi - Griezmann, Giroud, Mbappe

SP u nogometu 2018., finale:

Hrvatska - Francuska 2:4 (Perišić 28', Mandžukić 69' / a.g. Mandžukić 18', Griezmann 38'-11m, Pogba 59', Mbappe 65')

• +74
SP u nogometu, finale: Hrvatska - Francuska Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90'

90'

Završena je utakmica. Francuska je po drugi puta u povijesti svjetski prvak. Igrači Hrvatske zaista su dali sve od sebe i kapa im do poda.
  • 90'

90'

Pogba je prošao po desnoj strani, ali nije uspio pucati prema golu. Igra se još pet minuta sudačke nadoknade!
  • 89'

89'

Rakitić je okušao svoj udarac s više od 30 metara, lopta je otišla preko gola
  • 85'

85'

Hrvatski izbornik Dalić bacio je sve u napad. Je li moguć preokret?
  • 81'

81'

Zamjena kod Hrvatske; Pjaca ušao, Strinić je izašao
  • 78'

78'

Rakitić puca s ruba 16-erca lijevom nogom, ali lopta je otišla pored gola. Hrvatska ide po sve ili ništa
  • 71'

71'

Zamjena kod Hrvatske. Izašao je Rebić, u igri je Kramarić
  • 69'

69'

GOOOL! Mandžukić zabija nakon velike pogreške golmana Llorisa koji je bio neoprezan. Gol nade za Hrvatsku
  • 65'

65'

Mbappe zabija za 4:1! GOOOL! Potpuno se raspala igra Hrvatske. Mirno je primio loptu 19-godišnji Mbappe i zabio s ruba 16-erca
  • 61'

61'

Opet je bilo opasno u našem kaznenom prostoru, ali Brozović je izbio loptu u korner. Tek sada su Francuzi počeli igrati