KRAJ ZA PAOK

Prošle sezone izbacili Dinamo i Hajduk, a sad šokantno ispali; Hrvat se rasplakao

14.08.2024 u 13:57

Jednu od najuzbudljivijih utakmica 3. pretkola Lige prvaka odigrali su PAOK i Malmo. Grčki prvak bio je na korak do prolaska, a onda je šokantno ispao.

PAOK, koji je prošle sezone u Konferencijskog ligi izbacio Hajduk i Dinamo, iz prve utakmice iz Švedske donio rezultat 2:2, a u uzvratu je vodio 3:2 sve do 97. minute kada je Nils Zetterstrom odveo utakmicu u produžetke.

U produžecima su gosti, na krilima kasnog izjednačenja, bili puno bolji. Poveli su u 99. minuti golom Andersa Christiansena i prednost sačuvali do kraja utakmice. Nakon susreta Dominik Kotarski, hrvatski golman PAOK-a, rasplakao se, a suigrači su ga tješili. Kotarski je bio junak prve utakmice protiv švedskog prvaka, ali navijači smatraju da je u uzvratu mogao bolje reagirati kod nekih golova.

Malmo će za plasman u Ligu prvaka igrati protiv češke Sparte, a PAOK za grupnu fazu Europske lige protiv slovenskog Celja ili irskog Shamrocka.