tek mu je 16 godina

Prvo je čuvara 'složio' na travnjak, a onda opalio; pogledajte gol velike nade Hajduka

09.07.2024 u 15:55

S 15 godina je počeo trenirati s prvom momčadi, a odmah je primijećeno kako ima kvalitetnu tehniku te sjajan udarac lijevom nogom. Hajduk je objavio njegov gol i napisao: 'Remek djelo Brune Durdova za 2:1.'

Treća sreća za Hajduk, u pripremnoj utakmici u Sloveniji upisali su prvu pobjedu. Nakon što su izgubili od Radomlja (0:1) i odigrali neriješeno sa Šahtarom (1:1), momčad trenera Gennara Gattusa slavila je protiv ukrajinskog Rukh Lavova s 3:1. Strijelci za Hajduk bili su Madžid Šošić u 35. minuti, Bruno Durdov u 65. minuti i Noa Skoko u 72. minuti.

Posebno impresivan bio je pogodak 16-godišnjeg kadeta Brune Durdova, koji je oduševio sve prisutne. Mladi napadač Hajduka je izveo izvrsnu fintu kojom je poslao protivnika na travnjak, namjestio se na šut lijevom nogom i precizno pogodio mrežu ukrajinskog Rukh Lavova.

Hajduk - Rukh Lavov 3:1, prijateljska utakmica, 9.7.2024. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel

Njegov neobranjivi udarac pokazao je kakav je zaista izvanredan talent, zbog čega se Durdova smatra jednim od najperspektivnijih igrača Hajduka.

• +28
Hajduk - Rukh Lavov, prijateljska utakmica, 9.7.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL