1/4 HRVATSKOG KUPA

Rijeka najuvjerljivija, pobjede Dinama i Splita

11.02.2015 u 17:19

Četvrtfinale hrvatskog kupa otvorili su Vinogradar i Hajduk (0:3), a u kasnijem popodnevnom terminu nastavili i preostala tri para. Dinamo je kao gost slavio kod Istre sa 1:0, baš kao i Split protiv Zadra. Najuvjerljivija bila je Rijeka, koja je sa 4:1 svladala Lokomotivu

Istra - Dinamo 0:1

90'+3 KRAJ UTAKMICE
89' - Cekici je sjajno prošao, ušao u 16m i nanizao nekoliko igrača Istre prije nego je pucao, ali udarac ide tik uz vratnicu.
85' - Nova prilika za Dinamo! Prošao je Fernandes pa na kraju pucao Ćorić, ali Dreven je opet na mjestu.
82' - Iz igre je izašao Pjaca, u igru je ušao Cekici
79' - odlična prilika za Fernadesa, no domaći vrata odbio je loptu Čileanca u korner; prije toga Pjaca je 'fino' prošao kroz obranu domaćih
74' - Iz igre je izašao Ademi, u igri je Goncalo.
69' - Pinto je ubacio, Hodžić skočio i skoro glavom došao do lopte pored Drevena, ali na kraju je sudac označio prekršaj u napadu.
68' - Iz igre izlazi Henriquez, a debi u dresu Dinama upisuje Hodžić
57' - GGOOLL - Dinamo vodi u Puli; strijelac je Čileanac Fernades
55' - drugi žuti karton kod Dinama zaradio je Vukojević nakon što je u kontri srušio Tomića
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj poluvremena
38' - Zakasnio je Taravel i opravdano zaradio žuti karton
29' - Machado je odlično uposlio Fernandesa koji s druge strane ulazi u sredinu i puca lijevom nogom, ali pokušaj ide preko gola
28' - Novi pokušaj Pjace! Marko je ušao u sredinu i pucao s 20-ak metara, ali Dreven je dobro postavljen i brani njegov pokušaj.
25' - Taravel je ubacio s lijeve strane, Fernandes skočio i glavom spuštao loptu prema Pjaci, ali Dreven uzima loptu u svoje ruke.
11' - Ćorić je ubacio, Pjaca utrčao na prvu vratnicu i pucao glavom, ali Dreven brani njegov udarac
1' - Počela je utakmica u Puli

ISTRA:
DINAMO: Ježina - Pinto, Sigali, Vukojević, Taravel - Ademi, Machado, Ćorić - Pjaca, Fernandes, Henriquez

Rijeka - Lokomotiva 4:1

90' - KRAJ UTAKMICE
88' - GGGOOOLLL - Marko Lešković ipak je vratio na tri gola prednosti za Rijeku
81' - GGOOOLLL - pogodak nade za 'lokose' zabio je Jan Doležal
77' - GGOOLLL - Vedran Jugović zabio je treći gol za Rijeku i sigurno vodstvo protiv 'lokosa'
59' - GGGOOOLLL - domaćini su poveli s 2:0 a struijelac za momčad s Kantride je Albanac Bekim Balaj

18' - GGOOLLL - Rijeka je povela protiv Lokomitve a strijelac za domaćine bio je Ivan Tomečak a asitent Bradarić
1' - Krenulo je na Kantridi. Edoardo Reja gleda utakmicu s tribina.

RIJEKA: Vargić, Tomečak, Lešković, Samardžić, Leovac, Radošević, Bradarić, Jugović, Alex, Sharbini, Balaj

Split - Zadar 1:0

49' - GGOOLL - Mršić je doveo 'crvene' u vodstvo

45' - Kraj prvog poluvremena
20' - nema ni golova a ni velikih prigoda
17' - gosti igraju s igračem manje jer je Ivan Pešić dobio crveni karton
1' - Počelo je na Parku mladeži.