NOGOMETNA POEZIJA

Savršeni Luka Modrić oduševio u Chicagu. Pogledajte potez o kojem svi pričaju

01.08.2024 u 09:40

Završio je godišnji odmor za Luku Modrića. Kapetan hrvatske reprezentacije i Real Madrida je u Sjedinjenim Američkim Državama gdje se sa svojim klubom priprema za novu sezonu.

Rezultatski Real nije najbolje prošao u sinoćnjoj utakmici protiv Milana 0:1, no Luka je odigrao savršeno prvo poluvrijeme i to prvi puta u ulozi kapetana Kraljevskog kluba.

Modrić je imao 28 uspješnih dodavanja od 28 pokušaja, 4 od 4 u dugim loptama i 2 od 2 u duelima na travi. Imao je jednu presječenu i jednu oduzetu loptu.

Posebno se istaknuo jednim potezom sredinom poluvremena.

Luka je vanjskim dijelom noge jednim dodavanjem izbacio pola Milanove momčadi iz igre i u priliku gurnuo Frana Garciju.

Taj potez Luke Modrića pogledajte OVDJE.

'Modrićeva dodavanja vanjskom su poezija. Trebala bi biti izložena u svim nogometnim akademijama i školama diljem svijeta', jedan je od komentara na društvenim mrežama.

Modrića je u drugom poluvremenu zamijenio je Cesar Palacios, novo lice u Realovom dresu. Uz njega su prve minute za Kraljevski klub odigrali Endrick, Asencio, Joan Martinez i Jeremy de Leon.

Utakmica, koja se odigrala u Chicagu, odlučena je golom Samuela Chukwuezea u 55. minuti.