Slaven Belupo je vodio poluvremenu, Hajduk je kontrolirao ritam utakmice, ali nisu uspjeli zabiti pogodak i to su gosti kaznili golom Hoxhe u 43. minuti. U nastavku Bijeli su ubacili u brzinu više i prvo su izjednačili golom Mlakara u 51. minuti. Nakon isključenja Hoxhe u 56. minuti, Valdasova momčad je zabila četiri pogotka i sigurno su došli do bitna tri boda

HAJDUK: Sentić - Lovrencsics, Elez, Awaziem, Melnjak - Fossati - Sahiti, Krovinović, Biuk - Mlakar, Livaja

SLAVEN BELUPO: Marković - Bosec, Tepšić, Hlevnjak, Martinaga - Marina, Bašić, Kocijan - Jambor - Hoxha, Crnac

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +10
SuperSport HNL, 8. kolo: Hajduk - Slaven Belupo, 4.9.2022. Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOOL! Kalinić je zabio još jedan gol i Hajduk vodi 5:1!
  • 81'

81'

GOOOOOOL!! Još jedan gol Hajduka, Kalinić je zabio za 4:1!
  • 77'

77'

GOOOOOL!! Atanasov je zabio spektakularan gol iz slobodnog udarca i Hajduk vodi 3:1!
  • 71'

71'

Hajduk kontrolira posjed i traži treći gol
  • 60'

60'

GOOOOOL!! Čolina se ubacio iza leđa obrane i zabio je 2:1!
  • 56'

56'

Hoxha je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton i Hajduk će imati igrača više!
  • 51'

51'

GOOOOOOL!! Melnjak je oštro ubacio loptu u peterac do Mlakara koji zabija za 1:1!