ovako se ne može do naslova

Težak domaći poraz Milana, protiv kluba koji mu je i u travnju održao lekciju na San Siru

28.11.2021 u 18:24

Nogometaši Milana doživjeli su neugodan domaći poraz od Sassuola (1:3) u 14. kolu Talijanske lige

AC Milanu je to drugi uzastopni poraz Serie A, iako na početku ništa nije nagoviještavalo takav ishod.

U 21. minuti kapetan Alessio Romagnoli je zabio glavom nakon kornera, no žilavi Sassuolo, koji je prošlog mjeseca pobijedio Juventus na gostovanju, preokrenuo je do poluvremena golom Gianluce Scamacce i nesretnim autogolom Simona Kjaera.

Čak i sa Zlatanom Ibrahimovićem u napadu, Milan se mučio s odgovorom, da bi Domenico Berardi sjajnim solo-prodorom u 66. minuti zapečatio potpuno zasluženu pobjedu Sassuola.

Sassuolo je, zanimljivo, i u travnju ove godine slavio na San Siru.

Crveni karton Romagnolija u 77. minuti prekinuo je sva nadanja Milana, koji je ostao drugi na ljestvici, s 32 boda koliko ima i vodeći Napoli. S time da momčad iz Napulja ima i utakmicu manje.