Rijeka je od prve minute hrabro krenula u utakmicu i to su okrunili sjajnim golom Ivanovića u 33. minuti. Olimpija je u nastavku bila opasnija momčad i Lucas je u 76. minuti iz penala zabio za konačnih 1:1

RIJEKA: Zlomislić - Bogojević, Majstorović, Galešić, Devetak - Petrovič - Pašalić, Hodža, Fruk, Janković - Ivanović

4. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Olimpija 1:1 (Lucas 11m, 76') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Olimpija 1:0 (Ivanović, 33') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

OLIMPIJA: Vidovšek - Silva, Ratnik, Muhamedbegović, Sualehe - Agba, Doffo - Florucz, Pinto, Ne.Motika - Lucas

4. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Olimpija (Prečka Pašalića, 21') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +35
Rijeka - Olimpija Ljubljana, Konferencijska liga, kvalifikacije, 22.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 88'

88'

Durdov je zabio za Olimpiju, ali gol je poništen je zbog zaleđa

• 83'

83'

Fruk je dobio žuti karton

• 81'

81'

Andrić je ušao umjesto Pašalića

• 78'

78'

Charles je zaradio žuti karton

• 76'

76'

GOOOL!! Lucas je siguran s bijele točke i rezultat je 1:1

• 74'

74'

Penal za Olimpiju! Rukavina je napravio prekršaj i gosti su zaradili najstrožu kaznu