• L.K.
  • Zadnja izmjena 13.08.2022 20:25
  • Objavljeno 13.08.2022 u 16:48
Lokomotiva je zasluženo vodila nakon prvog poluvremena. Vasilj je doveo Lokose u vodstvo u 9. minuti i još možemo izdvojiti stativu Cipetića u 25. minuti. U nastavku su Kalik i Fruk zabili dva gola u 6. minuta za veliki preokret. Da Cruz je u 79. minuti povećao vodstvo na 3:1 ali Tuci je par minuta poslije smanjio prednost na konačnih 3:2

GORICA: Banić - Wague, Jovičić, Krizmanić, Vojtko - Pršir, Golubickas - Ndockyt, Kalik, Fruk - A. M. Jurić

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, De Haas, Soldo, Milićević – Vasilj, Marić – Goričan, Cokaj, Pivarić - Kulenović

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +4
Gorica - Lokomotiva, 5. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Darko Tomas
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade
  • 84'

84'

GOOOL!! Tuci je smanjio prednost, Gorica vodi 3:2!
  • 79'

79'

GOOOOL!! Gorica je zabila i treći pogodak, Da Cruz je strijelac!
  • 66'

66'

GOOOOL!! Gorica je preokrenula utakmicu! Fruk je zabio za 2:1
  • 60'

60'

GOOOOL!!! Gorica je izjednačila iz penala! Wague je iznudio kazneni udarac a Kalik je sigurno zabio i rezultat je 1:1
  • 53'

53'

Kalik je pucao glavom, ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko preko gola