Hrvatska U-21 reprezentacija u Koprivnici protiv Grčke (MAXSport 1) igra zadnju i ključnu utakmicu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Momčad Ivice Olića više ne može biti prva u skupini. Za drugo mjesto joj je dovoljan i bod, a Grcima igra samo pobjeda.

Na Euro izravno idu pobjednici skupina i tri najbolje drugoplasirane reprezentacije, a preostale idu u dodatne kvalifikacije. Hrvatska je mogla biti među najbolje dvije, ali joj se nisu poklopili rezultati iz drugih utakmica tako da ne smije izgubiti od Grka jer bi je Grčka u tom slučaju prekočila na tablici.

• +35
Hrvatska - Grčka, nogomet U-21, kvalifikacije za EURO, 15.10.2024. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 59'

59'

Prilika za Hrvatsku! Opet je Ivanović sve napravio, ušao je prema sredini i onda strašnim udarcem pucao malo pokraj stative.

• 53'

53'

Leon Belcar je dobio žuti karton.

• 52'

52'

Prilika za Hrvatsku! Ivanović je ušao prema sredini s lijeve strane i izborio se za udarac, ali je iz jako dobre pozicije tukao visoko preko gola.

• 48'

48'

Velika šansa za Grke! Barzić je glavom vraćao Čavlini, Koutsias je presjekao pas, ali Čavlina skida čisti zicer.

• 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• 45'

45'

Kraj prvog poluvremena. Ni iz čega je Grčka došla do izjednačenja. Hrvatska je sve kontrolirala i onda primila dva gola u nadoknadi prvog dijela. Ovaj rezultat i dalje odgovara Hrvatskoj u borbi za ulazak u play-off, ali ne smije izgubiti.

• 45'

45'

GOOOOOL! Nevjerojatno, 2:2 je, drugi gol Grka u minutu i pol! Kourfalidis je s desne strane odigrao povratnu loptu na vrh šesnaesterca, Theofanis Bakoulas je preciznim udarcem pogodio za izjednačenje. Hrvatska je u potpunom šoku...

• 45'

45'

GOOOOOL! Vraća se Grčka. Mouzakitis je lijepo ubacio iz kornera, Charalamobos Koustulas je potpuno sam i glavom spušta loptu u gol za 2:1.