HRVATSKA U-21 reprezentacija

Pogledajte nevjerojatan raspad mlade Hrvatske u dvije minute. I komentator ostao u nevjerici

15.10.2024 u 19:11

Hrvatska U-21 reprezentacija u Koprivnici protiv Grčke (MAXSport 1) igra zadnju i ključnu utakmicu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

Momčad Ivice Olića više ne može biti prva u skupini. Za drugo mjesto joj je dovoljan i bod, a Grcima igra samo pobjeda.

Hrvatska je počela odlično i povela je s 2:0 golovima Kačavende u 16. i Belje u 34. minuti. I kad se svaki trenutak čekao kraj prvog dijela, šok za Hrvatsku. Grci su u sudačkoj nadoknadi u jednoj minuti zabili dva pogotka. Najprije je Kostoulas glavom pogodio u 48 minuti, da bi u idućem napadu precizan bio i Bakoulas. MAXSportov komentator ponavljao je samo jednu riječ: Nevjerojatno...

Kvalifikacije za EP U21: Hrvatska - Grčka gol za 2:1 (Koustulas, 45) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel
Kvalifikacije za EP U21: Hrvatska - Grčka gol za 2:2 (Bakoulas, 45+1) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel