Varaždin je bio opasnija momčad većinu utakmice i preko Mitrovskog iz penala u 51. minuti su došli do vodstva kojeg su sačuvali do sučevog zvižduka. Novi poraz za Lokomotivu koja još nije upisala pobjedu ove sezone

LOKOMOTIVA: Šubarić - Karačić, Živković, Kolinger, Leovac - Smakaj, Antolić - Vranjković, Mudražija, Goričan - Čop

VARAŽDIN: Zelenika - Mamić, Ba, Nekić - Maglica, Belcar, Marina, Boršić - Mitrovski, Dabro, Šego

• +34
Lokomotiva - Varaždin Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 89'

89'

Fetai je dobio žuti karton

• 83'

83'

Drugi gol za Varaždin visi u zraku! Mamić je sada pucao s ruba šesnaesterca, ali Šubarić je sjajnom obraniom spasio Lokose

• 79'

79'

Ogromna šansa za Varaždin! Nakon dobre akcije Mitrovski je pucao iz sjajne pozicije u šesanesterca, ali pogodio je vratnicu

• 68'

68'

Škaričić je ušao umjesto Dabre

• 68'

68'

Mudražije pucao s distance, ali nije bio precizan

• 65'

65'

Varaždin dominira i u nastavku i opasnija su momčad na terenu

• 58'

58'

Dobra šansa za Varaždin! Dabro je izbio sam pred golmana, ali pucao je daleko pored gola