09.03.2017 u 21:59

• +2

Suci vs igrači Celja

Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

Hrvatski prvak PPD Zagreb uspio je svladati Celje 23:21 i doći na korak do plasmana u osmini finala, a gosti su se poslije susreta željeli obračunati sa sucima

Zagrebaši su u drami svladali Slovence i sada čekaju ishod nedjeljne utakmice Vardar - Kristianstad. S druge strane Celjanima je ovaj poraz teško pao, a prst krivnje su usmjerili prema bjeloruskim sucima Gousku i Repkinu.

Poslije utakmice su okružili sudački par, ali su redari spriječili mogući fizički obračun, bilo je nešto malo naguravanja,  a rukometaše Celja smirivali su i igrači hrvatskog prvaka.  Pale su teške riječi prema sucima, ali na tome je i ostalo...

Inače, bio je to čvrst dvoboj, a odmah ga je za HRT prokomentirao trener Zagreba Silvio Ivandija.

'Kao što se očekivalo, utakmica se rješavala na kraju. Imali sm fantastičnih 45 minuta, onda smo pali, ali bez obzira na sve vratili smo se. Jedno isključenje izbacilo nas je iz ritma. Čestitam dečkima na žaru i borbi. Promašili smo neke otvorene situacije, bacili smo dvije lopte njima u ruke, pa su uhvatili bolji ritam. Srećom, na kraju smo uhvatili opet pravi ritam.'

Mišljenje je dao i ponajbolji zagrebaš Domagoj Pavlović.

'Sve dobro smo prosuli u 10-ak minuta i učinili ovu utakmicu zanimljivom. Nismo se snašli na obrani 5-1, nismo bili okomiti i nismo imali previše ideja. Trener je rekao da se smirimo, da utakmica još traje.'