Rijeka je povela golom Galešića u 14. minuti, ali Šego je u 31. minuti zabio za 1:1 i spasio je Varaždin poraza
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX sport

RIJEKA: Zlomislić - Majstorović, Radeljić, Galešić - Pašalić, Petrovič, Fruk, Čabraja - Janković, Rukavina - Dogan

VARAŽDIN: Zelenika - Maglica, Nekić, Ba, Alić - Latković, Marina - Mitrovski, Mamić, Šego - Poldrugač

• +12
NK Rijeka - NK Varaždin (26.10.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 80'

80'

Nastavljaju se napadi domaćina! Rijeka plete mrežu oko šesanesterca Varaždina

• 70'

70'

Promjena kod Varaždina, Dabro je ušao umjesto Poldrugača

• 70'

70'

Rijeka je opasnija momčad u drugom poluvremenu i traže gol za vodstvo

• 64'

64'

Alić je pucao iz slobodnjaka s nekih 20-tak metara, ali nije bio precizan

• 62'

62'

Gojak je ušao umjesto Rukavine

• 57'

57'

Ogromna šansa za Rijeku! Perica je dočeo povratnu loptu u šesnaestercu, ali Ba je u zadnji tren blokirao njegov udarac

• 52'

52'

Dobra prilika za Varaždin! Alić je opalio s distance, ali Zlomislić je sjajnom reakcijom spasio Rijeku