NEVJEROJATNO

Zar je to Liga prvaka? Kako ga nije sram!

22.10.2015 u 09:11

U trećem kolu Lige prvaka u skupini C malo iznenađenje priredili su nogometaši CSKA u Moskvi odigravši 1-1 s Manchester Unitedom. Domaćin nije prezao ni od nesportskih poteza

Moskovljani su poveli u 15. minuti golom Seydoua Doumbije koji je iskoristio odbijanac nakon što je Davi de Gea obranio kazneni udarac Romanu Eremenku. United je izjednačio u 65. minuti golom Antonyja Martiala.

Nogometaši domaćeg sastava služili su se i nesportskim potezima. Nisu ni gosti bili nevinašca, ali jedan igrač CSKA svojom je glumom nadmašio sve.

Veznjak Marouane Fellaini borio se s dva nogometaša CSKA, a jedan od njih, Šveđanin Pontus Wernbloom, pored njega je teatralno pao kao da ga je pokupio vlak. Naravno, nitko ga nije dotaknuo, a njegova loša gluma odvijala se pred očima glavnog suca.