PRIPREMNI OKRŠAJ

Dinamo sredio Arsenal golom Duje Čopa

01.07.2013 u 20:41

Dinamo je stigao do nove prvenstvene pobjede. Jurčićevi izabranici na pripremama u Sloveniji svladali su kijevski Arsenal 1:0

Dinamo je istrčao u sastavu Migliore - Leko, Jedvaj, Addy, Pivarić - Brozović, Halilović, Antolić, Pamić –Rukavina, Kramarić. No nakon 13 minuta igre zbog ozljede je izašao Rukavina, a ušao je Brodić.

Jedini pogodak dogodio se je u 74. minuti. Šimunić je dugom loptom tražio Čopa, obrana Arsenala prvi puta nije dobro reagirala i Jurčićev adut je to iskoristio te pospremio loptu u mrežu za potpuno zasluženo vodstvo.

'Modri' u utorak u 18 sati protiv Poli Timisoare igraju posljednju pripremnu utakmicu i bit će to posljednja provjera prije susreta Superkupa s Hajdukom u Maksimiru (subota).