4:0 NA POLJUDU

Hajdukova golijada protiv Cibalije

05.10.2012 u 20:48

Svoj ogled 11. kola MAXtv Prve lige Hajduk i Cibalija igraju već u petak na Poljudu. I jedni i drugi, kako to obično biva, vide svoju šansu za osvajanje bodova. Trenutni rezultat je 3:0 za Hajduk

Hajduk - Cibalia 4:0

Hajduk: Blažević, Vršajević, Maloča, Milović, Stojanović, Radošević, Milić, Oremuš, Andrijašević, Caktaš, Vuković
Cibalia: Paradžiković, Muženjak, Župarić, Mitrović, Rugašević, Mazalović, Čulić, Matoš, Mišić, Vitaić, Bartolović

ZAVRŠILA JE UTAKMICA
85' gool za Hajduk, strijelac je Antonio Milić
78' Hajduk i dalje u potpunosti dominira travnjakom
73' GOOL ZA HAJDUK, strijelac Mijo Caktaš nakon odbijanca

65' i šesti udarac Vukovića prema golu Cibalije, Hajduk je izuzetno agilan u ovoj utakmici
50' GOOL za Hajduk! Vuković je siguran s jedanaest metara
49' još jedan jedanaesterac za Hajduk! Terzić je srušio Stojanovića

46' počelo je drugo poluvrijeme
45' kraj prvog poluvremena

45' Vršajević je probio desnu stranu, ubacio do Vukovića koji s pet metara glavom slabo puca
38' prva prava prigoda gostiju, Vitaić je potegao, ali Blažević brani
30' Hajduk nastavlja dominirati i nakon postignutog pogotka. Gosti teško pronalaze način
23' GOOL ZA HAJDUK!! siguran s jedanaest metara bio je Vuković
22' Vršajević pada u kaznenom prostoru Cibalije. Jedanaesterac za Hajduk!

21' Hajduk nastavlja s napadima, tako je sada Vuković lijepo primio loptu nekih 10-tak metara od gola Cibalije, okrenuo se i pucao iz voleja, ali Paradžiković brani
15' lijep ubačaj Stojanovića do Vukovića no napadač bijelih nije dobro zahvatio loptu
12' igra se praktički cijelo vrijeme odvija pred golom gostiju
7' Hajduk je agresivno krenuo te su bijeli kreirali nekoliko dobrih prilika, no zasad nema promjena rezultata
4' odličan udarac Caktaša, no točno u ruke Paradžikovića
1' započela je utakmica na Poljudu pred 2500 tisuće gledatelja

Ogledom protiv vinkovačke Cibalije u 11. kolu MAXtv Prve lige nogometaši Hajduka započinju seriju utakmica u Splitu. Ujedno je bi to mogao biti nagovještaj dobre serije 'bijelih'

Utakmicu Hajduka i Cibalije možete u izravnom prijenosu gledati na match.tportal.hr te tribina.hr

Iza Cibalije je uspješan tjedan. U prošlom su kolu u krasnoj utakmici su svladali Rijeku, da bi kasnije u kupu lako izborili osminu finala. U takvom raspoloženju vinkovačka momčad je doputovala u Split na ogled sa Splitom.

No u Vinkovcima nema euforije.

Pred nama je novo kolo. Pobjeda nad Rijekom je arhivirana, i sada na Poljudu idemo tražiti nove bodove', rekao je trener Cibalije Željko Kopić.

U Hajduku pak sa strepnjom očekuju Vinkovčane, mada ne i sa strahom.

Nedugo nakon utakmice na tportalu ekskluzivno pogledajte sažetak derbija Hajduka i Cibalije!

'Mi nemamo takvu momčad da možemo jamčiti pobjedu protiv neke momčadi, a također igramo drugačije doma nego na gostovanju', smatra trener Hajduka.