DERBI U VINKOVCIMA

Može li Cibalija zaustaviti Dinamo?

03.12.2011 u 17:03

U posljednjoj subotnjoj utakmici 17. kola MAXtv Prve lige u Vinkovcima Cibalia dočekuje zagrebački Dinamo.

Cibalia - Dinamo 2:2

završila je utakmica
90' kakva prilika za Cibaliju koja je mogla doći do pobjedničkog gola, no domaćini su se spetljali u izglednoj prilici
87' gool za Cibaliju. Nakon Vitaićevog kornera, najviši u skoku je bio Kresinger i postigao gol!
80' domaćini su očito fizički pali, pa Dinamo sada potpuno dominira na terenu
75' gool za Dinamo. Ibanez bombom donosi preokret Dinamu
71' brza akcija Cibalije, povukao je Vitaić koji na drugoj strani vidi Koledića, no ovaj odlazi previše ukoso
66' Kresinger se krasno oslobodio svog čuvara, ušao u kazneni prostor i pokušao ubaciti, no Cufre je bio na mjestu i raščistio sve.
63' opet Kovačić prijeti. Puca sa 18 metara, no domaći golman vrhovima prstiju skreće loptu u korner.
55' probudili su se plavi. Rukavina se sam zatrčao prema golu Vinkovčana i pokušao uposliti Krstanovića, ali je u posljednji tren Lučić izbio loptu u korner
54' gool za Dinamo..strijelac je nakon solo akcije Kovačić
46' Jurčić je odlučio pojačati pritisak, ušli su Krstanović i Kovačić, a izašli su Tomečak i Alispahić
46' započelo je drugo poluvrijem
45' završilo je prvo poluvrijeme
41' opet Kresinger glavom prijeti, ali nema promjene rezultata
40' Dinamovci često prijete, no to nisu neke posebno izrađene akcije, nego udarci iz daleka. S druge strane domaćini svjesni da vode su se odlučili biti opasni preko kontranapada
34' novi pokušaj Sammira iz daleka, no neprecizno25' Sammir opet prijeti iz daljine te još jednom pogađa vratnicu
20' gool za Cibaliju!
Dinamovi braniči su pokušali ispucati lotpu, no ona je došla do Vitaića koji upošljava Koledića koji pogađa Kelavin kut.
19' Sammir krasno puca iz slobodnjaka, ali pogađa vratnicu
15' ponovno se Kresinger našao u dobroj prilici nakon što se riješio Vide, tukao je ali malo pored gola
9' Sammir je okušao svoj udarac, ali neprecizno
6' odličan ubačaj Bartolovića, no Kresinger glavom gađa pored gola. No, ionako ne bi bio gol jer je svirano zaleđe
1' započela je utakmica u Vinkovcima

S početkom u 17 sati u Vinkovcima započinje posljednja subotnja utakmica. Dinamo gostuje kod Cibalije, a u najavi ogleda trener Jurčić je najavio da želi pobjedu, no isto tako i trener Cibalije Samir Toplak želi se od navijač oprostiti pobjedom