PENAL U ZAVRŠNICI

Pogledajte kako je Hajduk ostao bez pobjede u Zaprešiću

07.04.2013 u 22:22

Nogometaši Hajduka odigrali su neriješeno u 26. kolu MAXtv Prve lige na gostovanju u Zaprešiću. Inter je izjednačio na 1:1 u samoj završnici…

Hajduk je kod pretposljednje momčadi MAXtv Prve lige došao na krilima domaće pobjede protiv Zagreba, ali nije uspio upisati drugu u nizu. Splićani su poveli u 23. minuti zahvaljujući spretnom Franku Andrijaševiću, koji je u mrežu pospremio odbijanac i tako doveo svoju momčad u rezultatsku prednost.

Ipak, Inter je cijelu utakmicu pritiskao, Oršić je pogodio uz pomoć Blaževića stativu, Budimir nakon kornera prečku, da bi u 86. minuti Hajradinović izborio kazneni udarac nakon starta Vršajevića, na koji su se uz gostujućeg stručnog štaba žalili nakon susreta. Budimir je izjednačio, a zatim i propustio priliku dotući Splićane dvije minute kasnije. Na kraju 1:1 u Zaprešiću, svakome po bod što niti jednoj momčadi previše ne odgovara…