GOL ZA PAMĆENJE!

Pogledajte kako je Mršić rasparao mrežu Dinama

13.04.2012 u 22:23

Zadar je odigrao još jednu odličnu predstavu na Maksimiru i posve zasluženo kućio odnio bod. Dinamo se pred praznim tribinama očito nije snašao, pa može biti zadovoljan remijem

Dinamo i Zadar odigrali su pred praznim maksimirskim tribinama utakmicu 26. kola MAXtv Prve lige, a s konačnih 1:1 trebale bi biti zadovoljne obje momčadi. Zadar se u metropoli predstavio kao vrlo dobra momčad, koja u Zagreb nije stigla odigrati bunker i čekati koliko će primiti komada, već je napala 'modre' i pokušala doći do pobjede.

Jasno, na ruku je gostima išla i blijeda igra domaćih nogometaša, koji su u višu brzinu ubacili tek u posljednjih 15, 20 minuta. U pripremljenom sažetku te utakmice svakako valja obratiti pažnju na 40. minutu i strašnu golčinu Antonija Mršića. Izjednačujući pogodak, djelo Ivana Krstanovića, pao je u 76. minuti. Uživajte!