DERBI KOLA

Pogledajte kako je Split srušio moćnu Rijeku

21.07.2012 u 10:30

MAXtv Prva liga započela je derbijem između Splita i osnažene Rijeke. Iako su mnogi željno čekali vidjeti koliko može nova Rijeka koja je ušla u sezonu izuzetno osnažena, na kraju su riječki navijači ostali razočarani jer su na Parku mladeži igrači Elvisa Scorije poraženi od Splita.

Izuzetno osnažena Rijeka, ne samo igračkim kadrom, već i financijama i strukom, gostovala je u petak navečer na Parko mladeži, no suprotno željama i očekivanjima svojih navijača, na Kvarner se vraća s - porazom. domaći Split odigrao je vrlo dobru utakmicu i spove zasluženo slavio s 2:0.

Domaćini su poveli već u 13. minuti preko Vojnovića da bi u 56. minuti nakon samo nekoliko trenutaka provedenih u igri točku na i pobjedi Splita donio Ivan Baraban. Pogledajte kako je to izgledalo na Parku mladeži.