1:1 U VINKOVCIMA

Slavonski derbi: Osijek bliži polufinalu Kupa

21.11.2012 u 20:18

U prvoj utakmici četvrtfinala u Vinkovcima domaća Cibalia i Osijek odigrali su 1:1

U prvoj utakmici slavonskog četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa Cibalia i Osijek odigrali su pred 1.500 gledatelja u Vinkovcima 1:1.

Domaća momčad povela je golom Bartolovića u 63. minuti koji je loptu samo pospremio u gol poslije odličnog prodora Filipovića u kaznenom prostoru.

Samo dvije minute poslije Lešković je izjednačio. Miličević je izveo slobodni udarac poslije kojega je Lešković bio najviši u skoku i glavom postigao pogodak za 1:1, rezultat koji puno više odgovara momčadi Osijeka. Opći je dojam da je remi najrealniji poslije svega viđenoga u ne pretjerano kvalitetnoj nogometnoj predstavi. Uzvratna utakmica četvrtfinala Kupa igra se iduće srijede u Osijeku.