Kad god se Katie Holmes, s razlogom prozvana kraljicom ulične mode pojavi na ulicama New Yorka, njezin stajling se analizira do posljednjeg detalja, a daljnji razvoj događaja je dobro poznat – sve što Katie odjene u rekordnom roku postane hit. Ovog puta svi su bacili oko na torbu koju je prošetala već nekoliko puta
Katie Holmes nedavno se prošetala ulicama Velike jabuke i pažnju privukla stajlingom u kojem je nevjerojatno uspješno spojila nespojivo. No, od svih komada posebnu pažnju je privukla torbica, tote model u nježnoj krem boji s decentnim detaljem u vidu remena koji nalikuje na pojas.
Torba Margaux, tako poželjna
I dok su mnogi na prvi pogled pomislili kako Katie nosi proslavljenu i u modnim krugovima žarko željenu torbicu Margaux brenda The Row iza kojeg stoje sestre Olsen, kraljica ulične mode pronašla je znatno pristupačniju verziju.
Na modnoj sceni itekako je primjetan trend vrtoglavog porasta cijena luksuznih torbica. Tako, na primjer, Rowova vrlo željna torba, model Margaux ua najmanjoj veličini košta 3650 dolara (3480 eura), za srednju verziju potrebno je izdvojiti 5700 dolara (oko 5430 eura) dok je cijena najvećeg modela 6400 dolara, odnosno oko 6090 eura.
Pristupačnija verzija hit torbe
Margaux je nedvojbeno sveti gral u svijetu torbica za kojom brojne modne zaljubljenice uzdišu i žarko priželjkuju, no njezina cijena mnogima je poprilična prepreka. Čak i za one zaljubljenice u modu koje su se u određenoj mjeri, barem po pitanju klasičnih u dugo nosivih komada poput kožne torbe odstupile od brze mode i spremne su potrošiti novac na visokokvalitetnu, elegantnu, dobro izrađenu torbu napravljenu od vrhunske kože. A tu na scenu stupaju brendovi poput Manu Ateliera koji nude prekrasne kreacije za manje od 800 dolara (oko 760 eura).
Katie Holmes, na primjer, na ulicama New Yorka nosila je Manu Atelier Le Cambon krem torbicu čija cijena iznosi 745 dolara, odnosno oko 700 eura.
Istina, torbica od 745 dolara još uvijek je poprilično skup komad, ali u usporedbi s vrtoglavih 4955 dolara koliko je potrebno izdvojiti za Margaux torbu u srednjoj veličini, ta kupovina se čini kao dobra alternativa. Osim toga, Manu Atelier torba može se pohvaliti istom kvalitetom i izradom kao i Rowova skupocjena verzija. A kupcima koji traže nepogrešivo luksuzan proizvod po ipak povoljnijoj cijeni ovaj brend posebno je zapeo za oko.
Turski brend s naglaskom na kvalitetu
Riječ je i turskom brendu čije su torbe kvalitetom i dizajnom u rangu luksuznih dizajnerskih modela, a cjenovno su mnogo pristupačnije. Brend su osnovale sestre, Beste i Merve Manastır 2014. godine. Inače kćeri jednog od najstarijih kožara u Istanbulu, brend su pokrenule sa željom i vizijom da očuvaju dragocjeni zanat svog oca. Tako Manu Atelier na prvo mjesto stavlja kvalitetnu kožu i ručni rad, a modne zaljubljenike privlače dobitnom kombinacijom kvalitetne obrade kože i plative cijene.