REAL - BARCELONA 0:4

Ancelotti: Kad je ušao Modrić, promijenio sam taktiku

27.10.2024 u 09:06

Real Madrid je doživio jedan od najtežih poraza u povijesti. Najveći rival Barcelona svladala ga je 4:0 u Madridu u 11. kolu španjolskog prvenstva.

Kapetan Reala Luka Modrić odigrao je posljednjih 27 minuta i stvorio dvije velike prilike koje nisu realizirali Jude Bellingham i Kylian Mbappe.

'Kad je ušao Modrić, promijenio sam taktiku jer sam htio da budemo opasniji 1 na 1', rekao je Ancelotti i dodao da je zadovoljan igrom u prvom dijelu utakmice.

'U prvom poluvremenu smo bili dobri i to tvrdim sad pred svima. Nisam u krivu jer sam u nogometu već 48 godina. Obrana je u prvom poluvremenu bila odlična.'

Je li mu ovo najteža noć u ulozi trenera Reala?

'Ne bih rekao, ne žalim ni za čim. vaj trenutak je težak, ali uvijek je tako kad izgubite, posebno sad kad se to dogodilo nakon 42 utakmice bez poraza.'