BUNDESLIGA

Augsburg izgubio s igračem više; pogledajte kako je Labrović 'popio' tri komada

21.09.2024 u 10:55

U udarnoj momčadi Augsburga su se našla dvojica hrvatskih igrača, vratar Nediljko Labrović i Kristijan Jakić koji je zamijenjen u 62. minuti.

Nogometaši Mainza jučer su upisali premijernu pobjedu, u prvoj utakmici 4. kola Bundeslige slavili su kod Augsburga 3:2.

Utakmica je počela šokantno za Augsburg jer su gosti nakon petnaest minuta imali dva gola prednosti. Sieb je zabio u 13., a Burkardt u 15. minuti. Vratio se Augsburg u igru u 25. minuti nakon što je Schlotterbeck pogodio suparničku mrežu, a uskoro nakon toga su uslijedili novi povoljni događaji za domaćina. U 33. i 35. je žute kartone zaradio Amiri i Mainz je ostao s desetoricom.

Unatoč igraču manje Mainz je u 49. minuti opet došao do dva gola prednosti, a novi je pogodak ovog petka dao Burkardt. Augsburg se vratio u 57. kada je Essende pogodio za 2-3, ali je isti igrač pocrvenio u 70. pa su se snage ponovno ujednačile na travnjaku.

Sva tri gola koje je Labrović primio možete pogledati OVDJE.