ISTRA - DINAMO 2:2

Bjelica: Rezultat je pravedan

19.10.2024 u 21:09

Nogometaši Istre 1961 i Dinama u susretu 10. kola SuperSport HNL-a odigrali su 2:2.

Domaći su dva puta vodili preko Matea Lisice (43) i Beyatta Lekoueiryja (53), no Dinamo se vraćao u igru golovima Arijana Ademija (52) i Sandra Kulenovića (80-11m).

'Igrali smo protiv jedne agresivne ekipe koja igra atipično za hrvatske prilike. Pravedna raspodjela bodova, to je realan rezultat', rekao je Dinamov trener Nenad Bjelica za MAXSport.

'Imali smo velikih problema da razvijemo bilo kakvu igru u prvom poluvremenu zato što je protivnik bio vrlo agresivan. Na kraju smo zasluženo otišli s golom zaostatka na odmor, u drugom poluvremenu smo bili bolji, ali iz jednog šuta su nam uspjeli zabiti drugi gol i na kraju pravedan rezultat.'

10. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Dinamo 2:2 (sažetak utakmice) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport/Croatel/HNS