• L.K.
  • Zadnja izmjena 03.03.2023 18:59
  • Objavljeno 03.03.2023 u 15:47
Rijeka je od početka krenula furiozno i to su okrunili golom Jankovića u 22. minuti. Jakirovićeva momčad bila je opasnija u prvom poluvremenu, ali Majkić s par vrhunskih obrana je držao Istru u utakmici. U nastavku domaćin je bio opasniji sve do 71. minute kada je Mlinar zaradio direktni crveni karton i gosti su iz penala preko Jankovića u 95 minuti potvrdili velika tri boda. Još treba napomenuti da je i Erceg isključen u 90. minuti i neće moći konkurirati za susret protiv Gorice

ISTRA 1961: Majkić; Hujber, Marešić, Galilea, Kadušić; Mlinar, Petrusenko, Caseres; Marin, Vuk, Erceg

RIJEKA: Labrović; Veiga, Galešić, Dilaver, Goda; Banda, Hodža, Ampem, Janković, A. Marin; Frigan

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
SuperSport HNL: Istra 1961 - Rijeka, 3.3.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Srecko Niketic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

GOOOL!! Janković je siguran i Rijeka vodi 2:0

• 90'

90'

Penal za Rijeku! Galilea je napravio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 90'

90'

Još jedno isključenje kod Istre! Erceg je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton

• 87'

87'

Petrusenko je dobro pucao iz slobodnog udarca, ali Labrović je još bolje obranio

• 84'

84'

Rijeka za sada kontrolira ritam igre i mirno privodu utakmicu kraju

• 75'

75'

Kod Istre su izašli Caseres i Luka Marin, a ulaze Mahmoud i Mathaus

• 73'

73'

Dvostruka zamjena kod Rijeke, Stanić i Grgić su ušli umjesto Bande i Ampema

• 71'

71'

Problemi za Istru! Mlinar je napravio neoprezan prekršaj na Friganu i Pejin mu je pokazao crveni karton!

• 68'

68'

Velika prilika za Istru! Erceg je majstorski ukrao odbijenu loptu u šesnaestercu i pucao je iz dobre pozicije, ali Labrović je majstorski obranio udarac