17.08.2013 u 18:50

• +11

MAXtv Prva liga - 6. kolo: Dinamo - Lokomotiva

Izvor: Screenshot / Autor: MAXzona

Zbog problema s travnjakom u Maksimiru, Dinamo je svoje domaćinstvo u ogledu protiv Lokomotive premjestio u Kranjčevićevu. Istu onu, u kojoj je prošlog vikenda izvukao remi protiv Hrvatskog dragovoljca. No, ovog je puta bio kudikamo uspješniji te je pobijedio s 2:1

UTAKMICU PRATITE OVDJE

_________________________________________

KRAJ UTAKMICE; DINAMO - LOKOMOTIVA 2:1

90' - lopta je stigla do Pjace, ali ovaj je to loše izveo i lopta je otišla visoko preko gola
86' - Dinamo prilično lako kontrolira utakmicu; dojam je da se 'lokosima' tim pogotkom nije digao adrenalin
78' - GGGOOLL Samateh je nabacio, a Ante Puljić glavom gurnuo za 1:2

Dinamo - Lokomitiva 1:2 (Ante Puljić - 78')

76' - Halilović, koji je ušao umjesto Soudanija, dobro puca, ali netko mu je dirao loptu i posalo u korner
68' - odlične Soudanijeve škarice nakon Sammirova proigravanja
65' - Pjacim udarac otišao je pokraj gola
64' - u igru je ušao Sammir, a izašao Husejinović
59' - GGGOOLLL - Husejinović je odlično prošao kroz sredinu, dodao do Fernandesa kojem nije bilo teško zabiti za 2:0

Dinamo - Lokomotiva 2:0 (Fernandes 59')

54' - nakon prekršaja kojeg je skrivio Leko, gosti su imali slobodnjak, ali Barbarićev udarac glavom otišao je preko gola
52' - Pajač je opet isprobao udarac, iako je možda mogao i dodati nekome od suigrača...
50 - odličan potez Soudanija, a Picak jedva uspio skrenuti loptu da ne uđe u gol
49' - udarac Čopa iz koljena, ali je lopta otišla par centimtara preko gola
48' - 'lokosi' su puno čvršći
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA

42' - BBB-ovci su se sjetili Josipa Kužea
40' - Duje Čop isprobao je vratara hrvatske reprezentacije Dominika Picaka
36' - odlična intervencija mladog Dinamovog vratara Olivera Zelenike
28' - Pinto je dobro prošao po desnoj strani i ubacio, ali je Fernandes loše pucao glavom
27' - u opasnom je naletu bila Lokomotiva, kombinacije po lijevoj strani triput je zaustavljao Josip Šimunić.
21' - 'lokosi' su zabili gol, ali poništen je zbog zaleđa
20' - gosti su imali korner, ali lopta je preletjela sve u 16-ercu 'modrih'
18' - 'probudili' su se i Bad Blue Boysi... Odličan udarac Husejinovića, ali Picak uspjeva zaustaviti loptu
16' - vratio se Čop pred svoj gol i stvorio paniku
13' - još jedan korner za Dinamo, što potvrđuje dominaciju 'modrih'
10' - novu priliku je imao Fernandes, no pucao je kraj gola
9' - GGGOOLLL Dinamo vodi, nakon Pamićevog ubačaja, gol postiže Jozo Šimunović

Dinamo - Lokomotiva 1:0 (Šimunović - 9')

8' - Husejinović za Soudanija, no udarac Alžirca je blokiran
4' - prvu priliku na utakmici imala je Lokomotiva, a pokraj gola je pucao Pajač
1' - počela je utakmica, a okupilo se oko 3000 gledatelja