Gorica je uspjela zaustaviti Dinamo i osvojiti veliki bod na Maksimiru. Obje momčadi su imali svoje prilike, u drugom poluvremenu Modri su preuzeli dominaciju, ali gosti su uspjeli sačuvati mrežu praznom i utakmica je završila 0:0

DINAMO: Livaković - Moharrami, Bernauer, Sučić, Perić - Ljubičić, Mišić - Špikić, Baturina, Kaneko - Petković

GORICA: Banić - Raspopović, Krizmanić, Ndockyt, Štiglec - Soldo, Pršir - Majstorović, Maloča, Mitrović - Vujnović

• +15
Dinamo - Gorica, 3. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
3. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Gorica 0:0 (Stativa Mitrovića, 27') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Mišić je dobio žuti karton
  • 90'

90'

Nova vellika šansa za Dinamo! Baturina je pucao s nekih 11metara, ali Banić je još jednom spasio Goricu
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade
  • 84'

84'

Šta je sve promašio Dinamo! Opet je Ivanušec napravio slalom kroz obranu Gorice i izašao sam pred Banića, ali golman gostiju još jednom odlično reagira
  • 84'

84'

Još jedna promašena šansa za Dinamo! Ivanušec je pucao s 20-tak metara, ali lopta je otišla malo pored gola
  • 78'

78'

Kod Gorice je izašao Mitrović, a ušao Iličić
  • 78'

78'

Špikić i Moharrami izlaze, ulaze Emreli i Ristovski
  • 77'

77'

Nastavlja se dominacija Dinama! Perić je sada pucao iz daljine i lopta je prohujala pored gola