POZIV NA MAKSIMIR

Dinamovci poručili: Za prolaz nam trebaju i navijači

04.08.2014 u 16:29

Dinamovi veznjaci Arijan Ademi i Marcelo Brozović istaknuli su na konferenciji za novinare da su 'modri' bolji od Aalborga, te da uz podršku navijača mogu proći dalje.

'Pokazali su u Danskoj, posebno u prvom dijelu, da su kvalitetna momčad. Dobro su uigrani i imaju puno šablona. Ne smijemo ih podcijeniti, čeka nas teških 90 minuta u Zagrebu i zato su nam potrebni navijači i podrška s tribina da prođemo ovu prepreku', rekao je Ademi, a prenosi internetski portal Dinama.

U prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka nogometaši Dinama su u gostima kod danskog Aalborga pobijedili 1:0 pogotkom Brozovića u 49. minuti. Uzvrat je u srijedu u 20.45 sati na Maksimiru.

'Pričali smo nakon utakmice i vjerujemo da nećemo ponoviti pogreške iz Danske. Tamo nismo dobro krenuli, nego smo bili u grču i bezveze griješili. No, u drugom poluvremenu smo bili puno kvalitetniji. Kada ih se visoko stisne, oni se izgube. U Zagrebu ćemo pokazati da smo bolja momčad i vjerujemo u prolazak', kazao je Brozović