Dinamo je na kraju teže od očekivanog prošao u treće pretkolo Lige prvaka. Nakon relativnog lošeg prvog poluvremena gdje se igrala podjednaka utakmica, u nastavku Čačićeva momčad je pokazala bolju igru. Odmah na početku drugog poluvremena kapetan Ademi je zabio zlata vrijedan gol koji je odlučio pobjednika

ŠKUPI: Naumovski - Bdarovski, Margvelashvili, Abdula, Sheji - Silva Inacio, Faustin, Alvarez - Hamidi, Adetunji, Cephas

DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Perić, Ljubičić - Ademi, Mišić - Špikić, Ivanušec, Oršić - Petković

• +44
Škupi - Dinamo, 2. pretkolo Lige prvaka, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade
  • 80'

80'

Baturina je ušao umjesto Ademija
  • 78'

78'

Queven je pucao iz velike udaljenosti i lopta je prohujala pored stative
  • 75'

75'

Ademi je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton
  • 71'

71'

Oršić se u svome poznatom stilu oslobodio za udarac, ali Naumovski je siguran
  • 65'

65'

Ovo je mogao biti drugi pogodak! Ristovski je predivno našao Petkovića u petercu koji je pucao pored gola
  • 60'

60'

Izašao je Abdula, a ušao Ali
  • 57'

57'

Škupi je napravio mini pritisak, zaredali su par kornera u kratkom vremenu, ali Dinamova obrana je sve očistila
  • 50'

50'

Menalo je zabio, ali sudac je označio zaleđe! Nema VAR-a da provjeri ovu situaciju