BAYERN - DINAMO 9:2

Evo kako su njemački mediji doživjeli Bayernovo razbijanje Dinama

18.09.2024 u 15:33

Njemački mediji slave Bayern nakon povijesne utakmice Lige prvaka u kojoj je njemački velikan s 9:2 razbio Dinamo.

'Bayern pregazio Dinamo nakon što je upao u duboki san', naslov je Kickera koji još piše: 'Njemački rekorder je posrnuo početkom drugog poluvremena kada je dopustio Dinamu da se s tri gola zaostatka vrati na 3:2, ali onda se bavarska mašina opet pokrenula i pregazila hrvatskog autsajdera. Furiozni Bayern je bespomoćnog hrvatskog rekordera po broju naslova razbio tako da ga je izbacio s Allianz Arene.'

'Tri dana nakon pobjede 6:1 nad Kielom u Bundesligi Bayern se raspucao za još jedno golgetersko ludilo. Sada je to napravio na otvaranju Lige prvaka protiv velikog autsajdera Dinama tako što je proslavio furioznu pobjedu rezultatom 9:2', piše Bild u tekstu: 'Bayernova sjajna pobjeda. Nije prestajao pucati!'

Die Welt navodi da je razlika između Bayerna i Dinama više od jedne razlike u klasi te da su se Bavarci prošetali do pobjede.

'Bayern je od početka bio dominantan protiv samoprozvanog 'nepoželjnog gosta', kao što je pisalo na velikom transparentu Dinamovih navijača. Iako je minhenski klub zastao na početku drugog poluvremena, utakmica protiv izuzetno obrambene hrvatske momčadi bila je jednosmjerna', piše Sky Sports.