Nakon sporijeg prvog poluvremena u nastavku smo gledali drugačiju utakmicu! Šahtar je preko Bondarenka (54') i Kevina (59') ekspresno došao do opipljive prednosti, ali Modri se nisu predali i Petković je pospremio dva penala (66', 83') za konačnih 2:2

Dinamo je u dva dana odigrao dvije utakmice protiv Šahtara i ostao neporažen. Jučer je slavio s 1:0 pogotkom mladog Tomasa Bakovića, a danas je remizirao unatoč tome što je gubio s 0:2.

Završilo je 2:2, a Dinamov heroj bio je Bruno Petković koji je zabio dva penala, u 66. i 83. minuti. Šahtar je poveo u 55. golom Artema Bondarenka, a potez dana priredio nam je Kevin četiri minute kasnije. Kevin je izašao sam pred Ivana Nevistića, lobao Dinamovog vratara, a onda glavom zabio na prazan gol.

Dinamo - Šahtar 2:2 (Petković 11m, 83') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Dinamo - Šahtar 0:2 (Kevin, 59') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Dinamo - Šahtar 0:1 (Bondarenko, 54') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +24
Dinamo - Šahtar (27.7.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 89'

89'

Uff, ovo je bilo blizu! Kačavenda je dobro pucao iskosa iz šesnaesterca, ali stativa je spasila Šahtar

• 83'

83'

GOOOOOL!! Petković je još jednom zabio iz penala i rezultat je 2:2!

• 81'

81'

Petković je srušen u šesnaestercu i Dinamo će pucati još jedan penal!

• 78'

78'

Šahtar pokazuje više inicijative i traže treći pogodak

• 72'

72'

Na današnjoj utakmici prisutno je 2746 gledatelja

• 71'

71'

Kratka pauza za osvježenje

• 65'

65'

GOOOOOL!! Petković je siguran s bijele točke za 2:1!

• 64'

64'

Bondarenko je igrao rukom u šesnaestercu i Dinamo će pucati penal!

• 59'

59'

GOOOL!! Šahtar je brzo zabio i drugi pogodak! Nakon dobre akcije Kevin je izašao sam pred Nevistića i majstorski je pospremio loptu u mrežu za 2:0