Hrvatska je odlično krenula u susret i svoju dobru igru su okrunili golom Modrića iz penala u 8. minuti. Jota je u 48. minuti vratio Portugal u utakmicu, ali Vatreni su brzo ponovo poveli spretnim pogotkom Budimira u 56. minuti za konačnih 2:1

PORTUGAL: Costa - Dalot, Dias, Inácio, Mendes - Palhinha, Vitinha, Bruno Fernandes - Bernardo Silva, João Félix, Gonçalo Ramos

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - Modrić, Brozović, Kovačić - Kramarić, Budimir, Majer

• +22
Portugal - Hrvatska (8.6.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Uff, ovo je mogao biti gol za Portugal! Dias se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu, ali pucao je direktno u Livakovića

• 90’

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade

• 83’

Nova velika prilika za Vatrene! Petković sjajno proigrao Sučića, koji je izašao sam pred golmana, ali Costa je još jednom sjajnom obranom spasio Portugal

• 78’

Perišić je dočekao loptu nakon ubačaja u šesnaesterac i iskosa je pucao pored gola

• 77’

Cancelo je dobio žuti karton

• 75’

Ivanušec i Vlašić su ušli umjesto Kovačića i Brozovića

• 74’

Neto je pucao iz velike udaljenosti, ali to je bio lagan posao za Livakovića

• 70’

Neto je ušao umjesto Fernandesa

• 69’

Veliki pritisak Portugala! Livaković je zadnjih par minuta na streljani, ali za sada se grčevito branimo i čuvamo minimalnu prednost