Hajduk nije najbolje igrao i domaćini su imali kroz utakmicu par velikih prilika, ali raspoloženi Lučić je spasio svoju momčad. Susret je završio je bez golova i Bijeli su osigurali prolaz dalje

HB TORSHAVN: Gestsson - Voss, Chukwudi, Davidsen, Jonnson- Sorensen, Mouritsen, Skytte - Samuelsen, Samba - Dahl

HAJDUK: Lučić - Moufi, Šarlija, Uremović, Diallo - Capan, Krovinović, Pukštas - Sanyang, Kalik- Livaja

• 90'

90'

Kraj utakmice

• 83'

83'

Kakva prilika za Torshavn! Samuelsen je dočekao loptu i pucao je iz odlične pozicije u šesnaestercu, ali obrana je očistila opasnost s gol linije

• 77'

77'

Utakmica se nastavila

• 75'

75'

Kratak prekid zbog bakljade Torcide i dima

• 70'

70'

Durdov je ušao umjesto Sanyanga

• 70'

70'

Trenutak koji smo svi čekali! Ušao je Ivan Rakitić umjesto Capana

• 64'

64'

Nova velika šansa za domaćina! Duah je ispratio ubačaj na drugu stativu i dobro je pucao glavom, ali Lučić je još bolje obranio