A SADA SLIJEDI OSIJEK

Hajdukov 20-godišnjak potvrdio ono što vide svi navijači Bilih

26.08.2024 u 06:08

Hajduk je u Puli punih 59 minuta lovio zaostatak za istrom 1961. A tada je Šimun Hrgović asistirao Marku Livaju, koji je pogodio za konačnih 1:1

Hajduk pod vodstvom Gennara Gattusa još uvijek ne zna za gostujuću pobjedu. A odigrali su Bili već osam utakmica ove sezone, od čega četiri kao gosti.

Ove nedjelje remizirali su u 4. kolu SuperSport HNL-a na gostovanju kod Istre 1961 u Puli. Za konačnih 1:1 asistirao je Šimun Hrgović, dok je strijelac bio Marko Livaja. Bila je to Hrgovićeva već druga asistencija, ali ni to nije bilo dovoljno da ga Gattuso ostavi na terenu do posljednjeg sučevog zvižduka, već ga je izvadio u 77. minuti dvoboja.

Doduše, kako je rekao ovaj 20-godišnjak, imao je problema s grčevima.

'Loše smo ušli u utakmicu, primili pogodak. Nekako smo se vratili, ali uvijek nekako mi hvatamo protivnika. Umjesto da mi povedemo...Malo su me uhvatili grčevi. Tek sam prošlu utakmicu odigrao 30 minuta. Nije ništa ozbiljno. Idemo dalje, sezona je dugačka', rekao je Hrgović, a potom dodao:

'Realizacija nam nije na najvišem nivou. Mislim da će to sve doći kroz utakmice. Trebamo samo vjerovati'.

Slijedi Osijek na Poljudu, a zatim nakon reprezentativne pauze Dinamo na Maksimiru...

'Pripremit ćemo se za Osijek. Idemo iz utakmice u utakmice, a za dalje ćemo vidjeti', zaključio je Hrgović.

Istra 1961 - Hajduk 1:1 (sažetak) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport