POGLEDAJTE VIDEO

Igrač Osijeka neutješan nakon poraza BiH od Mađarske. Suze, blokade...

15.10.2024 u 11:36

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila je 0:2 od Mađarske u Zenici u četvrtom kolu skupine 3 najvišeg ranga Lige nacija, a tragičar utakmice bio je igrač Osijeka Nail Omerović

Dvostruki strijelac gostiju bio je fantastični ofenzivac Liverpoola Dominik Szoboszlai koji je zabio u 38. i 50. minuti. Drugi gol postigao je iz kaznenog udarca nakon što je desni branič Osijeka Nail Omerović u bosanskohercegovačkom šesnaestercu srušio Zsolta Nagya.

Za 21-godišnjeg Omerovića bio je to debitantski nastup za Zmajeve, a u igru je ušao na početku drugog poluvremena umjesto Jusufa Gazibegovića, a samo per minuta kasnije se pretvorio u tragičara.

Ovu pogrešku je primio vrlo teško. Bosanskohercegovački mediji pišu da se Omerović rasplakao na terenu odmah nakon utakmice te su ga suigrači tješili. Također, navode da je onemogućio komentiranje svojih objava na Instagramu.

Situaciju koja ga je toliko pogodila pogledajte OVDJE.